ÚVOD  |   CHOVNÁ STANICE  |   O NÁS  |   KONTAKTY  |  
     

HOSPODA
NA MLEJNĚ
Čakovice 36
Čakovice u Radouně

Čakovice a okolí
Kokořínsko


OTEVŘENO-LÉTO:
PO: zavřeno
ÚT: zavřeno
ST: 17.00-22.00
ČT: 17.00-22.00
PÁ: 17.00-  ??.??
So: 15.00-  ??.??
Ne: 15.00-20.00
Ve svátek
otevřeno od 15.00

OTEVŘENO-ZIMA:
PO: zavřeno
ÚT: zavřeno
ST: zavřeno
ČT: 17.00-22.00
PÁ: 17.00-  ??.??
So: 17.00-  ??.??
Ne: zavřeno

V případě návštěvnosti(min 8.osob) přizpůsobíme otvírací dobu Vašim požadavkům !!!

SVOZ I ODVOZ Z HOSPODY ZAJIŠTĚN !!

HOSPODA NA MLEJNĚ

Vítejte v hospodě.
Hospůdka Na mlýně se nachází v klidném prostředí texaského venkova v malebné vesničce Čakovice. V místě, kde budete těžko hledat telefonní signál najdete pohodlné posezení a čerstvě točenou chlazenou desítku Gambrinus a dvanáctku Plzeň. Zveme vás na návštěvu dobové hospůdky se zachovalou částí mlýnské transmise. Můžete se těšit na osm různých druhů alkoholických piv, 2 druhy nealkoholických piv, svačinky a minutky "Mlynářské tajemství", výborné zmrzlinové poháry, 7 různých druhů káv a ještě mnohem více.

Proto vítejte v hospůdce.. Vaši mlynáři! .

Jak jsme začínali.
Když jsme tento starý mlýn kupovali, působil na nás, jako nedobytná pevnost obklopená plevelem a starým železem na dvoře, ikdyž jako dvůr se to ještě v roce 2006 nazvat nedalo. Stará vrata, jejichž dřevěná konstrukce byla prolezlá červy se postupně vyměnila za nová - dobová krásná vrata, zídka ze které kdysi padala omítka se také zrekonstruovala, sklípek vedle mlýna, který se nám řítil na hlavu se také opravil a omítnul a plevel, který zahaloval do zelené celý krásný mlýn jsme vysekali a vyplenili. Dá se říci, že za pět let tento mlýn prošel kompletní proměnou k lepšímu.

Místní kuriozita - duch.
Místní kuriozitou je duch pomocníka mlynáře, který dodnes ve mlýně straší.

Texaská příroda.
Této krásné oblasti se také říká Texas. To kvůli neposkvrněné přírodě, čistému a svěžímu vzduchu a klidu na tomto nádherném místě. Lesů se zde nedotkla lidská ruka, na lukách rostou překrásné různě zbarvené květiny a celý kraj překypuje nekonečnou škálou fauny a flóry. Krásné lesy a čistá příroda.


ÚVOD    O NÁS    KONTAKTY  

© Hospoda NA MLEJNĚ: Čakovice u Radouně | Všechna práva vyhrazena | Webdesign: ACTIVITY WEB